herkes

Herkes Dergisi yazar alımı hakkında

Türkiye’de yüzlerce hatta binlerce dergi var. Kimisi para kazanmayı, kimisi ise sadece devam edebilmeyi amaçlıyor. Peki Herkes Dergisi neden var? Herkes ekibi hangi amaçla devam ediyor? Yazar alımı yapan dergiler arasında neden herkes ailesi tercih edilmeli? Bir okur için neden Herkes önemli bir seçenektir? Kısa yazılar, öykü dizileri, denemeler ve siyaset yazıları için neden önemli bir seçenek olmalıyız?

Türkiye’de yayın hayatına devam eden dergiler arasında kaliteli dergiler olmadığını söylemek haksızlık olur. Herkes Dergisi ailesi olarak kaliteli dergiler arasında yer almayı hedefliyoruz. Emin adımlarla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yazar alımı yapan dergiler arasında kaliteli yazarların neden bizi tercih etmesi gerektiği konusunda net bir yanıtımız var. Herkes Dergisi yönetim kurulunun Herkes Dergisi yazarlarından hiçbir zaman daha fazla okunmaları ve popülizm peşinde koşmaları gibi bir talebi olmadı. Hiçbir zaman da bu talep olmayacak. Kaliteli bir eser ortaya çıkartan yazarın yazısının yalnızca bir kişi tarafından okunması dahi dergimiz için büyük bir kıvançtır. Sebebi ise kaliteli bir eserin topluma kazandırılmasına vesile olabilmemizdir. Kısa yazılar, öykü dizileri, denemeler ve siyaset yazıları dergimiz açısından önem taşımaktadır.

Dergimiz yayınevlerine ilk yazarını çıkarttı

Herkes Dergisi

Türkçe yayın yapan dergiler arasında Herkes önemli bir konuma sahip olmayı amaçlıyor. Bu amaca ulaşabilmek için gecesini gündüzüne katarak çalışan fedakar bir ekibimiz var. Odablanc altyapı ve yazılım sorunları ile karşılaşmamamız için büyük bir çaba sarf ediyor. Yeri geliyor gecenin tam üçünde eksikleri kapatmak için seferber oluyor. Editörlerimiz yoğun çalışma temposuna yetişebilmek için elinden geleni yapıyor. Herkes Dergisi olarak zaman zaman editöryel zaafiyetler yaşayarak sorunlar yaşayabiliyoruz. Yazım hataları ile karşılaşmanız durumunda bize ulaşmanız bizler için büyük bir önem arz ediyor. İçi güzel olsun sloganı ile yola çıkan dergimiz içerik zenginliğine ve kalitesine önem veriyor ve vermeye devam edecek.

herkes

herkes

Okurlarımızın memnuniyeti ekonomik çıkarlardan daha önemli. Türkçe okuyan ve yazan milyonlarca insana ulaşabilmek hepimiz için büyük bir önem taşıyor. Türkçe okumak isteyen, tek kuruş parası olmayanın dahi okuyabilmesi için ücretsiz yayın yapmaya devam etmeyi hedefliyoruz. Birçok zaman görüştüğümüz yazarlar derginin basılmamasını olumsuz olarak algılıyor. Derginin basılması demek, derginin her ay binlerce TL sabit giderinin olması anlamına geliyor. Dergi satabilmeyi hedeflemek, derginin kalitesinin önüne geçiyor. Oysa biz yalnızca derginin kalitesine odaklanmak istiyoruz.

Türk Edebiyatı için hangi romanlar okunmalıdır?

Yazar alımı yapan dergiler

Türkçe yayın yapan dergiler sık sık yazar alımı yapıyor. Yazar alımı yapan dergiler arasında dergimizi öne çıkaran en önemli özellik, yazarların özgürlüğüdür. Dergimiz kesinlikle sansüre ve yazarın manipüle edilmesine karşı çıkıyor. Yazarlara sipariş yazı yazdırılması ve yazı konusunun dergi yönetimi tarafından belirlenmesine karşı çıkıyor. Herkes Dergisi üniversite öğrencilerinin yazma alışkanlığı kazanması ve kendisini geliştirebilmesi için de bir adım olmayı amaçlıyor.

herkes

herkes

 

Tarih, spor sosyolojisi, edebiyat ve siyaset bilimi gibi önemli konularda içerik üretimi hedefliyoruz. Gazetecilik, tarih, siyaset bilimi, edebiyat, sosyoloji, spor yönetimi ve psikoloji gibi bölümlerden mezun veya öğrenci olanlar için önemli bir basamak olmayı arzuluyoruz. Yazar alımı yapan dergiler birçok defa talep kaygısı içerisine girebiliyor. Ancak dergimizin yönetimi kesinlikle yazarlardan kalitesiz gözde yazılar beklemiyor. Yazarın içeriğe önem vermesi, dergimiz için en büyük önceliktir. Dergimiz hakkındaki en ufak bir eleştiriyi ve kaygıyı dahi iletişim formu ile bizlere iletiniz. Emin olun ki her bir cümleniz dikkatle okunuyor.

Yeni yazılarımızdan haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip ediniz.

Dergimizin Resmi Facebook Sayfası

Dergimizin ana sayfası

Öykü Dizileri

Siyaset

Edebiyat

Bilim ve Teknoloji

Dergimizin künyesi