Herkes Dergisi Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Mehmet BAŞKAN – mehmetbaskan@hotmail.com.tr

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Mehmet BAŞKAN – mehmetbaskan@hotmail.com.tr

Genel Koordinatör

Mert BİRGÖREN – mertbirgoren@gmail.com

Editörler / Editors

Aslı BAŞKAN – baskanasli1995@gmail.com

Çağla ÇELİK – a.caglacelik@gmail.com

Ezgi KARAALİOĞLU – ezgikaraalioglu@gmail.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Cem İRAZ – cemirazz@gmail.com

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Funda GÖRDÜK

Sosyal Medya Uzmanı

Arda Aşkın AKSOY

Reklam /  Advertise

Mehmet BAŞKAN – mehmetbaskan@hotmail.com.tr

Mali Müşavir / financial advisor

Tamer BAŞKAN

Yazılım Uzmanı

Oytun YALÇIN

Aziz ARSLAN

Yayın Etik Kurulu

Mehmet BAŞKAN

Mert BİRGÖREN

CEM İRAZ

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

Mert MERDAMERT

Destek Ekibi

Gökmen GÖRDÜK

Reyhan YAŞAKURT

Fatma BAŞKAN

Yazılım ve Sistem Yönetimi

ODABLANC / www.odablanc.com

Dergi Yayın İlkeleri

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz verilmiştir ve bütün hakları saklıdır. Herkes Dergisi isimli sosyal dergimiz 5846 sayılı FİKİR ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Sosyal dergimizde yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler aynı sayfada açılır. Herkes Dergisi, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan Herkes Dergisi kıymetli yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler için Herkes Dergisi isimli sosyal dergimiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı prensip olarak benimsemiştir. Sosyal dergimiz 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu neden ile, sosyal dergimiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi bir yazıdan dolayı rahatsızlık yaşayan yazının gerçekliğinden şüphe eden ve “telif” konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri,”İletişim” bölümünden iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz incelenerek ve içerikte ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sosyal dergimizin ilkeleri gereği herhangi şahıs, düşünce, kuruluş, etnik köken, ideoloji veya inanç hakkında aşağılayıcı veya sinkaf içeren ifadeler kullanmak yasaktır. Dergimiz isminde de vurgulandığı gibi “herkes” için yola çıkmıştır. Her siyasi görüşe ve her dünya görüşüne kapıları açıktır. İnsanların birlikte yaşayabilmesi için fikirlerin birlikte olabilmesi gerektiğine inandığımız için her fikre dergimizde yer vermekten kıvanç duyuyoruz.

Herkes Dergisi Yazarları

Resmi Facebook Sayfası